WiFi 5GHz

Usługa dostępna dla następujących miejscowości: Batorowo, Ceradz Kościelny, Drwęsa, Edmundowo, Góra, Jankowice, Kokoszczyn, Lusowo, Lusówko, Rozalin, Rumianek, Sady, Sierosław, Swadzim, Tarnowo Podgórne, Mrowino, Kalwy, Niepruszewo, Pokrzywnica, Więckowice, Gaj Wielki, Sierpówko, Ceradz Dolny, Grzebienisko.

10
MBPS

49,00 zł

Korzystaj z dostępu do sieci internet z prędkością pobierania 10 Mbps i prędkością wysyłania 2 Mbps. Idealne łącze do przeglądania stron www, przelewów bankowych oraz odbierania poczty.
20
MBPS

59,00 zł

Korzystaj z dostępu do sieci internet z prędkością pobierania 20 Mbps i prędkością wysyłania 5 Mbps. Idealne łącze do przeglądania stron www, oglądania filmów, przelewów bankowych oraz odbierania poczty.
50
MBPS

99,00 zł

Korzystaj z dostępu do sieci internet z prędkością pobierania 50 Mbps i prędkością wysyłania 10 Mbps. Łącze polecane dla wymagających klientów, wysoki download i upload gwarantuje szybkie korzystanie z zasobów sieci.
Podłączenie: 99 zł
Umowa: zawierana na czas nieokreślony.
Standardowy czas oczekiwania na uruchomienie usługi: do 2 dni

W przypadku braku Państwa miejscowości na liście, a znajduje się ona w pobliżu jednej z miejscowości gdzie posiadamy swoja infrastrukturę, prosimy o kontakt. W jak najkrótszym czasie postaramy się rozbudować naszą sieć tak, aby mogli Państwo skorzystać z naszych usług.