Radio 5GHz


Nowoczesny i wygodny dostęp do zasobów sieci w technologii radiowej. W ramach usługi oferujemy łącze o zdefiniowanej szybkości transmisji do abonenta oraz wewnętrzny adres IP.  Niezawodność działania gwarantują urządzenia oraz anteny najwyższej jakości.

Wybierz dogodną dla siebie opcję i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

50
Mb/s
łącze Asymetryczne

50/10

60,00zł/mies
najczęściej wybierane
100
Mb/s
Łącze asymetryczne

100/20

80,00zł/mies
150
Mb/s
Łącze asymetryczne

150/30

100,00zł/mies

Superszybki światłowód

Twój Internet światłowodowy nie traci prędkości, nawet gdy korzysta z niego wiele osób jednocześnie na wielu różnych urządzeniach.

Kanały telewizyjne

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na pakiety. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.

Wybierz dowolną ofertę

Potrzebujesz szybszego Internetu lub chcesz mniej płacić w danym miesiącu. Żaden problem napisz do nas, a w kolejnym miesiącu dostosujemy prędkość i opłatę za usługę do wybranej przez Ciebie.

Nowoczesny router WiFi

Wraz z usługą dostajesz od nas nowoczesny router w standardzie A/C mogący przesyłać dane z prędkością 1200 Mbit. Dzięki niemu sygnał WiFi dotrze w najdalsze zakątki Twojego domu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakikolwiek problem z usługą lub pytania związane z jej funkcjonowaniem? Napisz lub zadzwoń do nas, a udzielimy wyczerpujących informacji.

IPTV w jakości 4K

Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.