Światłowód


Światłowód (FTTH z ang. Fiber to the Home) to supernowoczesna technologia dostarczania szybkiego Internetu bezpośrednio do domu lub mieszkaniaWygląda jak ludzki włos, a wykonany jest z włókna szklanego i wykorzystuje wiązkę światła do transmisji danych. To obecnie najnowocześniejsza i najbardziej wydajna technologia która zapewnia prędkość nawet do 1 Gb/s z jednoczesnym dostępem do usług multimedialnych – gier, video czy muzyki. 

Na dodatek może znaleźć się w Twoim domu!

300
Mb/s
łącze symetryczne

300/300

69,00zł/mies
najczęściej wybierane
600
Mb/s
Łącze symetryczne

600/600

89,00zł/mies
900
Mb/s
Łącze symetryczne

900/900

109,00zł/mies

Superszybki światłowód

Twój Internet światłowodowy nie traci prędkości, nawet gdy korzysta z niego wiele osób jednocześnie na wielu różnych urządzeniach.

Kanały telewizyjne

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na pakiety. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.

Wybierz dowolną ofertę

Potrzebujesz szybszego Internetu lub chcesz mniej płacić w danym miesiącu. Żaden problem napisz do nas, a w kolejnym miesiącu dostosujemy prędkość i opłatę za usługę do wybranej przez Ciebie.

Nowoczesny router WiFi

Wraz z usługą dostajesz od nas nowoczesny router w standardzie A/C mogący przesyłać dane z prędkością 1200 Mbit. Dzięki niemu sygnał WiFi dotrze w najdalsze zakątki Twojego domu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakikolwiek problem z usługą lub pytania związane z jej funkcjonowaniem? Napisz lub zadzwoń do nas, a udzielimy wyczerpujących informacji.

IPTV w jakości 4K

Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.